Publikacje nauczycieli

• 17 grudnia odbyły się w grupie I "Misie" warsztaty świąteczne, w których uczestniczyli rodzice oraz rodzeństwo. Maluszki zaprezentowały taniec zimowy, taniec mikołajkowy oraz piosenkę o Mikołaju. Następnie w miłej, świątecznej atmosferze powstawały oryginalne bombki na choinkę, które wykonały dzieci wraz z rodzicami.

2018-12-18, 21:51 Danuta Nowak
  • Tradycją w naszym przedszkolu jest przygotowywanie przez dzieci Jasełek. Z tej okazji dzieci z grupy Misiów zaprosiły swoich dziadków i babcie na wspólne kolędowanie. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że z zainteresowaniem wszyscy słuchali małych aktorów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była Maryja, św. Józef,

2018-12-18, 20:48 Przedszkole Bajka
  • 18 grudnia w grupie Biedronek odbyło się spotkanie świąteczne z rodzicami. Zaproszeni do przedszkola goście obejrzeli jasełka w wykonaniu swoich pociech. Rodzice włączyli się do wspólnego kolędowania z dziećmi w trakcie przedstawienia. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom wykonane przez siebie stroiczki.

2018-12-18, 20:46 Ewa Dziubałka
  • Mistrzowie przy pracy i ich dzieło! Już wkrótce będziecie mogli spróbować naszych wypieków :-)

2018-12-18, 20:39 Anna Peplińska
  • Dzieci z oddziału przedszkolnego wspólnie z wychowawczynią upiekły pyszne pierniczki. Z zapałem dekorowały gotowe wyroby.Wszyscy byli bardzo zaangażowani podczas zajęć kulinarnych. Dzieci osobiście już sprawdziły, że wypieki są przepyszne. Resztę pierniczków przyniosą do domu, aby znalazły się również na wigilijnym stole.

2018-12-18, 20:36 Natalia Kaszyca
  • Miło nam poinformować, że Wiktor Blacharski z oddziału przedszkolnego został laureatem konkursu plastycznego pt.: „Mieszkam w wolnej i niepodległej Polsce” zorganizowanego przez Przedszkole w Nadrybiu oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Kreatywnych. Chłopiec wykonał niezwykle ciekawą pracę obrazującą niepodległą Polskę widzianą oczami dziecka. Wręczenie

2018-12-18, 20:24 Natalia Kaszyca
  • Dzisiejszy dzień był bardzo wyjątkowy dla naszych przedszkolaków. Do wspólnego kolędowania maluchy zaprosiły Akoladę Izdebnicką oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Izdebniku. Członkowie obu organizacji z radością przyjęli zaproszenie i pojawili się w naszym Przedszkolu. Pani Dyrektor przywitała gości oraz podziękowała za przybycie, a także

2018-12-18, 20:24 Angelika Zaremba-Parszywka
  • Ubieraliśmy choinkę, robiliśmy świąteczne dekoracje i ..... wypiekaliśmy pierniczki. Samodzielnie wykonane były najsmaczniejsze.

2018-12-18, 19:47 Magdalena Musiał
  • W Wieruszowskim Domu Kultury oglądaliśmy przedstawienie teatralne pt. Jaś i Małgosia, które przygotowało i zaprezentowało koło teatralne Pajacyk ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie. Bardzo chętnie włączyliśmy się w akcję charytatywną na rzecz chorej dziewczynki, wiemy przecież, że razem możemy więcej.

2018-12-18, 19:34 Magdalena Musiał
  • W Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie oglądaliśmy przedstawienie teatralne pt." Ratujmy święta". W rolę aktorów wcielili się uczniowie,którzy należą do szkolnego koła teatralnego.

2018-12-18, 19:15 Magdalena Musiał
Wyświetl