wybierz autora:
  • Jednym z zadań do wykonania w domu było wykonanie portretu Wiosny. Oto jak sobie poradziły z tym wyzwaniem przedszkolaki z gr IV.
    Komunikat 2020-04-01, 11:34 | autor: mgr Anna Chaberska
  • Dzieci z gr. VI aktywnie spędzają ten trudny czas rozwijając swoje zainteresowania. Przesyłają swoim Paniom laurki.
    Komunikat 2020-03-26, 17:01 | autor: mgr Anna Chaberska
  • Dziękujemy wszystkim rodzicom za tak aktywne włączenie się w edukację dzieci w domu. My jesteśmy pełne podziwu za waszą inwencję, mamy jednocześnie nadzieję , że ten trudny dla nas wszystkich czas szybko minie i już niebawem spotkamy się znów w przedszkolu. A
    Komunikat 2020-03-26, 09:28 | autor: mgr Anna Chaberska
  • W Urzędzie Miejskim w Radomiu przedszkolaki miały okazję zobaczyć przedstawienie Pt. "Jaś i Małgosia".Bajka bardzo dobrze znana dzieciom zyskała nową oprawę muzyczną i sceniczną co przykuło uwagę małych widzów.
    Komunikat 2020-02-25, 16:04 | autor: mgr Anna Chaberska
  • Prawdziwe święto tańca przedszkolaków miało miejsce w Resursie, zorganizowane przez Przedszkole Publiczne nr24. Nasze przedszkolaki prezentowały się wspaniale w tańcu do piosenki Do You Love Me.
    Komunikat 2020-02-06, 20:46 | autor: mgr Anna Chaberska