MAZOWIECKIE CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ELEKTROWNIA

Dzieci z grupy VII miały okazję wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez MCSW Elektrownia, a prowadzonych przez pana Michała Grabowskiego.Dzieci dowiedziały się co to znaczy elektrownia i skąd powstaje prąd.Przekonały się na własnej "skórze" jak poprzez pocieranie można naelektryzować własne włosy. Bawiły się również w detektywów badających czy tunel to na pewno tunel i czy studnia jest na prawdę taka głęboka.Poznały też bohaterki z czasów walki o niepodległość i same mogły również narysować swojego współczesnego bohatera . Dużo radości przyniosło im rysowanie własnego kolorowego świata na pergaminie i stworzenie lampionu rozświetlającego ten świat. Dzieciom warsztaty bardzo się podobały i w przedszkolu dopytywały kiedy następny taki wyjazd.
Komunikat 2018-11-14, 20:47 | autor: mgr Anna Chaberska