PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

A PRZEDSZKOLAK DZIELNY
BĘDĘ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY- PRZYRZEKAMY.

BĘDĘ SŁUCHAŁ SWOJE PANIE
I ZJADAŁ CAŁE ŚNIADANIE- PRZYRZEKAMY.

BĘDĘ PILNIE SIĘ UCZYŁ,
ABY MAMY I TATY NIGDY NIE ZASMUCIŁ- PRZYRZEKAMY.

"Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z Przedszkolem.
W czwartek 08 listopada 2018r dzieci uczęszczające do grupy I dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego "Pasowania na przedszkolaka".
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były, więc piosenki, wierszyki i taniec.
Małym artystom bacznie przyglądali się ich rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy.
Po części artystycznej, dzieci złożyły uroczystą przysięgę powtarzając głośno słowo „Przyrzekamy". Uroczystego pasowania dokonała pani dyrektor Beata Łukomska- za dotknięciem czarodziejskiej kredki, każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak
otrzymał dyplom i mały słodki upominek.
Maluszkom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!Przedszkolaki zostały tak pięknie przygotowane przez nauczycielki Dorotę Wólczyńską i Aleksandrę Muchę.
Komunikat 2018-11-10, 11:18 | autor: mgr Anna Chaberska