FESTYN RODZINNY 07.06.2018r

Po raz pierwszy w naszym przedszkolu 07.06.2018r odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany z inicjatywy pani dyrektor Beaty Łukomskiej ,grona pedagogicznego i Rady Rodziców. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała dużo słońca gwarantowało wspaniałą atmosferę. Na festynie było wiele atrakcji.. Nikt nie szczędził złotówek na ciasto, popcorn, pyszne kiełbaski z grilla...it Dzieci brały udział w wielu konkursach wspólnie z rodzicami otrzymując wspaniałe nagrody .Oblężone było również „Drzewko Szczęścia” gdzie każdy wylosowany listek zwyciężał. Niewątpliwą atrakcją był pokaz kanarków oraz policyjnego motocykla na którym można było zrobić sobie zdjęcie. Były zorganizowane stoiska gdzie dzieci mogły malować farbami, rysować kredą, uczestniczyć w zawodach sportowych ,wykonywać różnorodne rzeczy z kolorowej modeliny. Było też stanowisko do malowania twarzy, które cieszyło wielkim powodzeniem zwłaszcza u dziewczynek. Wspólna zabawa z dziećmi bardzo podobała się rodzicom, którzy stwierdzili iż ten festyn to prawdziwy strzał w dziesiątkę!
Komunikat 2018-06-11, 19:13 | autor: mgr Anna Chaberska