WIELKANOCNE PRZEDSTAWIENIE

Wielkanoc to bardzo ważne święto dla katolików i wiąże się z nim wiele zwyczajów, które nasze przedszkolaki doskonale znają. Co roku inna grupa przygotowuje Wielkanocny spektakl. W tym roku zaszczyt ten przypadł grupie III.Nauczycielki Aleksandra Luszka i Joanna Kosno wraz z dziećmi zaprosiły rodziców , którzy ze wzruszeniem oglądali swoje pociechy .Pani dyrektor Beata Łukomska wraz z nauczycielkami złożyła rodzicom gorące życzenia świąteczne, a później wszyscy podzielili się jajkiem.
Na drugi dzień dzieci i nauczycielki z grupy III zaprosili na Wielkanocne przedstawienie dzieci i personel z całego przedszkola.Na zakończenie pani dyrektor wszystkim dzieciom i pracownikom złożyła życzenia i wszyscy podzielili się jajkiem.
Komunikat 2018-04-05, 15:24 | autor: mgr Anna Chaberska